Jakie menu na urodziny dla dziecka?

Impreza urodzinowa dla dziecka to nie tylko zabawa trwająca godzinami, to również wszelkiego rodzaju dodatki, takie jak choćby odpowiednio dobrane menu. Jak wiadomo dla najmłodszych przygotować należy całkiem odmienne dania, napoje niż podczas imprez dla osób dorosłych.

Jak dokładnie dopasować menu aby dzieci również tym elementem imprezy były oszołomione, by jedzenie również wzbudzało ich zachwyt? Najważniejszy punkt takiej imprezy związany z konsumpcją to naturalnie tort. I tutaj powinniśmy iść na całość, taki tort winien być czymś wyjątkowym. Z uwagi iż w ofercie cukierni są naprawdę wymyślne torty to możemy zamówić tort związany choćby z ulubionymi bohaterami bajkowymi dziecka. Ważne aby w tym przypadku się nie ograniczać, w końcu urodziny są raz do roku.

../media/oferta/wystepy-dla-dzieci/czy1.jpg

Oczywiście tort to tzw. gwóźdź programu, a musimy zadbać by przez całą imprezę dzieci nie chodził głodne. Dlatego warto postawić na sprawdzone rozwiązania czyli małe przekąski, z naciskiem na małe. Wszelkiego rodzaju słodycze, paluszki, ciastka czy też żelki powinny być w miarę małe, tak aby nie było możliwości gubienia owych przekąsek co powoduje bałagan.

Do przekąsek zaliczyć możemy również wszelkiego rodzaju owoce, jednak pamiętajmy że dzieci nie są skore do ich jedzenia. Dlatego zamiast przygotowania na tackach tradycyjnych owoców, możemy pokusić się o fantazyjne rozwiązania, czyli różnego rodzaju soki owocowe czy też desery z wykorzystaniem owoców. Wszystko naturalnie samodzielnie przygotowane, często praca nad takimi smakowitościami może być elementem programu urodzin dla dzieci to powoduje zabawę na najwyższym poziomie.Dania główne, obiadowe również powinny kojarzyć się z tym co dzieciaki lubią najbardziej.

To urodziny, jedyny taki dzień w roku i dlatego możemy dać zielone światło na wszelkiego rodzaju jedzenie typu hamburgery czy też pizzę. Oczywiście jak w przypadku zabaw z owocami należy przygotować wszystko samodzielnie, a nawet i w tym wypadku można zaproponować dzieciom w ramach rozrywki, przygotowanie hamburgerów czy właśnie pizzy.Podczas urodzin dziecka nie powinniśmy zbytnio zaglądać w talerze, liczyć kalorii. To dzień zabawy, beztroski kompletnej

serwisy w naszej grupie: