Informacje o firmie

Nasza firma od 2008 roku zajmuje się organizowaniem dla Państwa różnego rodzaju imprez i wydarzeń, a także wynajemem profesjonalnych urządzeń rozrywkowych.

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy nasze wieloletnie doświadczenie, poparte kontaktami w zakresie organizowania imprez i promocji, jakie dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu wypracowaliśmy, aby zapewnić Państwu najwyższą jakoś usług. Jesteśmy przekonani że nasze produkty i nasza praca spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Ponieważ każde zamówienie realizujemy indywidualnie, zgodnie z potrzebami Klienta prosimy o kontakt z naszym biurem w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji. Dzięki naszemu niecodziennemu podejściu skierowanemu na dobro naszego Klienta z pewnością osiągniemy Państwa zadowolenie.

Nasza misja

Przede wszystkim najważniejsza dla nas jest satysfakcja naszych Klientów. Zawsze i w każdej sytuacji dążymy do pełnego zadowolenia z podjętej z nami współpracy.

Wszystko, co robimy staramy się wykonać najlepiej jak to możliwe, gdyż wychodzimy z założenia, że lepiej nie podejmować się zlecenia niż wykonać je byle jak. Również nasz zepsół kreujemy tak, żeby przyświecała im zasada: Jeśli coś robisz rób to dobrze!

Każdego klienta i każde zamówienie traktujemy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań do spełnienia wymogów i sugestii Klienta. Nie stosujemy szablonów imprez. Każde zamówienie jest indywidualnie projektowane, planowane i realizowane. Za każdym razem realizujemy nowe i innowacyjne pomysły starając się uczynić z naszej pracy wyjątkowe wydarzenia, które głęboko zapadają w pamięć.

Naszym celem jest bycie kompetentnym partnerem naszego Klienta. Stale udoskonalamy nasze usługi i podnosimy ich jakość,  aby sprostać wymaganiom rozwijającego się rynku oraz rosnacym potrzebom Klientów.

Doświadczenie

Dzięki bogatemu i wieloletniemu doświadczeniu, mieliśmy przyjemność organizować imprezy dla czołowych polskich korporacji. Każde zamówienie jest dla nas innego rodzaju wyzwaniem. Organizowaliśmy zarówno ekskluzywne, biznesowe spotkania inwestorów międzynarodowych, jak i imprezy dla dzieci, szkół tańca czy pikniki dla pracowników, imprezy biletowane polskich i międzynarodowych gwiazd estrady czy imprezy masowe.

Nasza firma posiada olbrzymie doświadczenie w organizacji różnorodnych imprez. Jesteśmy współproducentami koncertów i widowisk polskich gwiazd muzycznych takich jak np.: Grzegorz Turnau, Pod Budą, Piwnica Pod Baranami, Jerzy Kryszak, Alosza Awdiejew, i innych. Wielokrotnie organizowaliśmy imprezy masowe, zarówno dedykowane - projektowane pod zamówienie Klienta, jak i otwarte - biletowane imprezy na stadionach i w salach koncertowych.

Posiadamy duże doświadczenie w kompleksowym organizowaniu imprez masowych. W naszych działaniach jesteśmy w stanie zaspokoić niemal każde życzenie Klienta. Podczas kompleksowego zamówienia zatrudniamy rozmaitych podwykonawców do np. dużych prezentacji i konstrukcji, wynajmu sprzęty nagłośnieniowego, o świetlenia, budowy estrady, zajmujemy się także zabezpieczeniem imprezy poprzez zapewnienie wysoko wykwalifikowanych pracowników ochrony, zabezpieczeniem sanitarnym, pokazów sztucznych ogni i wielu innych.

Wieloletnia działalność w branży pozwoliła nam na wypracowanie potężnych kontaktów i bogatej współpracy z czołowymi dostawcami specjalistycznych usług rozrywkowych. Zaś dzięki nienagannej reputacji, o którą stale dbamy dbając o naszych partnerów i współpracowników możemy Państwu zaoferować niezwykle konkurencyjne ceny na poszczególne nasze usługi.

serwisy w naszej grupie: