Występy dla dzieci

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu współpracujemy z najlepszymi grupami artystycznymi na terenie Polski. Dlatego też możemy Państwu zapewnić szeroki wachlarz pokazów artystycznych, programów scenicznych wykonywanych na imprezach. Programy zawierają w sobie wszystko to, co Dzieci kochają w występach najbardziej, czyli sztuczki, głosy najsławniejszych w Polsce klaunów, balony, prześmieszne gagi, akrobatykę cyrkową i wiele wiele innych. 

Nasze programy artystyczne cieszą się niesłabnąca popularnością dzięki aktorom z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Niejednokrotnie Ci sami artyści, których będziecie Państwo mieli okazji zobaczyć reżyserowało lub prowadziło popularne programy telewizyjne dla dzieci. 

Możemy Państwu zaproponować różne programy artystyczne, zarówno tematyczne (np. święta Bożego Narodzenia) jak i ogólne, o różnym czasie trwania, który może mieścić się w przedziale od 30 do 120 minut. 

Zawsze po występie aktorzy zostają do końca imprezy z dziećmi i wspólnie z nimi bawią się ucząc ich sztuczek, elementów akrobatyki cyrkowej. 

W naszej ofercie nie zabraknie klaunów, szczudlarzy, akrobatów, magików, przyjaznych zwierzątek, teatrzyków, balów dla dzieci, opowiadaczy bajek i baśni a nawet wspólnych podróży w bajkowe światy.

serwisy w naszej grupie: